  • TZB4R500DB10B00
TZB4R500DB10B00
advertisement
Manufacturer No:
TZB4R500DB10B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-TZB4R500DB10B00
Description:
CAPACITOR, VARIABLE, CERAMIC, 50V, 7pF - 50pF, VERTICAL ADJUSTER, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED