  • TZ03Z500N169B00
TZ03Z500N169B00
advertisement
Manufacturer No:
TZ03Z500N169B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-TZ03Z500N169B00
Package:
Datasheet:
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 50V, 100% +Tol, 0% -Tol, 6pF Min, 50pF Max, Vertical Adjuster, Through Hole Mount, RADIAL LEADED