  • TZB4R200DB10B00
TZB4R200DB10B00
advertisement
Manufacturer No:
TZB4R200DB10B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-TZB4R200DB10B00
Description:
CAPACITOR, VARIABLE, CERAMIC, 100V, 4.5pF - 20pF, VERTICAL ADJUSTER, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED