  • TLR3A25DR004FTDG
TLR3A25DR004FTDG
advertisement
Manufacturer No:
TLR3A25DR004FTDG
HK JDW NO:
792-TLR3A25DR004FTDG
Datasheet:
TLR3A25DR004FTDG
Description:
Quantity:
In Stock : 419
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
TLR3A25DR004FTDG
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~170°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2009
  • Series
    TLR, CGS
  • Size / Dimension
    0.252Lx0.126W 6.40mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Current Sense
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Obsolete
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    4mOhm
  • Power Rating
    2.5W
  • Case Code (Metric)
    6432
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm