  • TLF9UA202WR54
TLF9UA202WR54
advertisement
Manufacturer No:
TLF9UA202WR54
Manufacturer:
Taiyo Yuden
HK JDW NO:
782-TLF9UA202WR54
Package:
Vertical, 4 PC Pin
Datasheet:
TLF9UA202WR54
Description:
CMC 2MH 540MA 2LN TH
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TLF9UA202WR54
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Operating Temperature
    -25°C~115°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Series
    TLF9
  • Size / Dimension
    0.669Lx0.433W 17.00mmx11.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Packing Method
    BOX
  • Shielding
    Unshielded
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Physical Dimension
    L17.0XB11.0XH16.0 (mm)/L0.669XB0.433XH0.63 (inch)
  • Operating Frequency
    50Hz Hz
  • Inductance
    2 mH
  • Current
    540mA
  • Filter Type
    Power Line
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1Ohm
  • Inductance @ Frequency
    2mH @ 1kHz
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    16.002mm
  • Length
    17mm
  • Width
    11mm