  • DLW21SN261XQ2L
DLW21SN261XQ2L
advertisement
Manufacturer No:
DLW21SN261XQ2L
HK JDW NO:
535-DLW21SN261XQ2L
Datasheet:
DLW21SN261XQ2L
Description:
CMC 220MA 2LN 260 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
DLW21SN261XQ2L
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Weight
    5.499807mg
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.047W 2.00mmx1.20mm
  • Tolerance
    25%
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    20V
  • Impedance
    260Ohm
  • Current
    220mA
  • Max DC Current
    220mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    590mOhm
  • Impedance @ Frequency
    260Ohm @ 100MHz
  • Height
    1.397mm