  • DLW5BTZ102TQ2L
DLW5BTZ102TQ2L
advertisement
Manufacturer No:
DLW5BTZ102TQ2L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-DLW5BTZ102TQ2L
Package:
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet:
DLW5BTZ102TQ2L
Description:
CMC 2A 2LN 1 KOHM SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DLW5BTZ102TQ2L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DLW5BT
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.197W 5.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Number of Functions
    2
  • Filter Type
    Signal Line
  • Rated Current
    2A
  • Number of Lines
    2
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    34mOhm
  • Current Rating (Max)
    2A
  • Impedance @ Frequency
    1kOhm @ 100MHz
  • Rated Voltage
    50V
  • Output Impedance
    1000Ohm Ω
  • Insulation Resistance-Min
    10MOhm
  • Length
    5mm
  • Width
    5mm
  • Height (Max)
    0.098 2.50mm