  • TLF9UAH202WR54K1
TLF9UAH202WR54K1
advertisement
Manufacturer No:
TLF9UAH202WR54K1
HK JDW NO:
782-TLF9UAH202WR54K1
Datasheet:
TLF9UAH202WR54K1
Description:
CMC 2MH 540MA 2LN TH
Step5Bar-code shipping tag
TLF9UAH202WR54K1
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -25°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.669Lx0.591W 17.00mmx15.00mm
  • Tolerance
    100%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Radial
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Packing Method
    BOX
  • Number of Functions
    1
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Inductance
    2 mH
  • Current
    540mA
  • Max DC Current
    540mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1Ohm
  • Inductance @ Frequency
    2mH @ 1kHz
  • Insulation Resistance-Min
    100MOhm
  • Height
    11.9888mm
  • Length
    17mm
  • Width
    15mm