  • TEMA-AP-80-24
TEMA-AP-80-24
advertisement
Manufacturer No:
TEMA-AP-80-24
Manufacturer:
Wakefield-Vette
HK JDW NO:
869-TEMA-AP-80-24
Package:
Datasheet:
TEMA-AP-80-24
Description:
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 80W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TEMA-AP-80-24
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Weight
    7.9lbs 3.6kg
  • Operating Temperature
    -20°C~60°C
  • Series
    TECA
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage
    24V
  • Current
    4.2A
  • Dimensions - Overall
    203mm L x 155mm W x 152mm H
  • Power - Cooling
    80W
  • Heat Transfer Type
    Direct to Air
  • Fan Location
    Warm Side
  • Power Input
    115W