  • DA-135-24-02-00-00
DA-135-24-02-00-00
advertisement
Manufacturer No:
DA-135-24-02-00-00
HK JDW NO:
478-DA-135-24-02-00-00
Package:
Description:
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 135W
Step5Bar-code shipping tag
DA-135-24-02-00-00
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Weight
    6.4lbs 2.9kg
  • Operating Temperature
    -10°C~42°C
  • Published
    2010
  • Series
    PowerCool
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    42°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Voltage
    24V
  • Current
    6.9A
  • Dimensions - Overall
    300mm L x 152mm W x 94mm H
  • Power - Cooling
    135W
  • Heat Transfer Type
    Direct to Air
  • Fan Location
    Warm Side
  • Power Input
    166W