  • AA-200-24-22-00-00
AA-200-24-22-00-00
advertisement
Manufacturer No:
AA-200-24-22-00-00
HK JDW NO:
478-AA-200-24-22-00-00
Package:
Description:
THERMOELECTRC ASSY AIR-AIR 11.3A
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
AA-200-24-22-00-00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Weight
    16lbs 7.3kg
  • Operating Temperature
    -10°C~48°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2004
  • Series
    PowerCool
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    48°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Voltage
    24V
  • Current
    11.3A
  • Dimensions - Overall
    400mm L x 153mm W x 178mm H
  • Power - Cooling
    193W
  • Heat Transfer Type
    Air to Air
  • Fan Location
    Cold Side / Warm Side
  • Power Input
    271W