  • TEESVD1C107M12R
TEESVD1C107M12R
advertisement
Manufacturer No:
TEESVD1C107M12R
HK JDW NO:
4095-TEESVD1C107M12R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
TEESVD1C107M12R
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Capacitance
    100μF
  • Current - Leakage
    16μA
  • Height
    2.8mm
  • Length
    7.3mm
  • Width
    4.3mm