  • TBL007A-500-02GY
TBL007A-500-02GY
advertisement
Manufacturer No:
TBL007A-500-02GY
HK JDW NO:
207-TBL007A-500-02GY
Package:
Datasheet:
TBL007A-500-02GY
Description:
0.197 5.00mm Gray Tray Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Through Hole 45° (135°) Angle with Board Screwless - Spring Cage, Tension Clamp 1 Levels 14-26 AWG TBL007A-500
Quantity:
In Stock : 2780
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
TBL007A-500-02GY
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    TBL007A-500
  • Feature
    Interlocking (Side)
  • Color
    Gray
  • Pitch
    0.197 5.00mm
  • Wire Gauge
    14-26 AWG
  • Voltage
    300V
  • Current
    15A