  • TBL004V-508-18BE-2GY
TBL004V-508-18BE-2GY
advertisement
Manufacturer No:
TBL004V-508-18BE-2GY
HK JDW NO:
207-TBL004V-508-18BE-2GY
Package:
Description:
0.200 5.08mm Blue Tray Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Through Hole Vertical with Board Screwless - Push Button Clamp 1 Levels 14-24 AWG TBL004V-508
Quantity:
In Stock : 3484
Step5Bar-code shipping tag
TBL004V-508-18BE-2GY
  • Series
    TBL004V-508
  • Pitch
    0.200 5.08mm
  • Voltage
    300V
  • Current
    10A
  • Positions Per Level
    18
  • Mating Orientation
    Vertical with Board
  • Wire Termination
    Screwless - Push Button Clamp
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C