  • T322E336M020ASTR
T322E336M020ASTR
advertisement
Manufacturer No:
T322E336M020ASTR
HK JDW NO:
417-T322E336M020ASTR
Description:
33μF 20% 85°C-Max -55°C-Min 1.4Ohm Axial
Step5Bar-code shipping tag
T322E336M020ASTR
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    20V
  • Capacitance
    33μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    1.4Ohm
  • Dissipation Factor
    6 %
  • Current - Leakage
    5μA
  • Length
    13.46mm