  • SMM02040D3572BB300
SMM02040D3572BB300
advertisement
Manufacturer No:
SMM02040D3572BB300
HK JDW NO:
878-SMM02040D3572BB300
Description:
SMM0204 Series, Thin Film, 35.7kOhms, 0.25W 1/4W, ±0.1%, -55°C~125°C
Step5Bar-code shipping tag
SMM02040D3572BB300
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.055Diax0.142L 1.40mmx3.60mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    35.7kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Width
    1.4mm