  • SMI6-15-K-P5
SMI6-15-K-P5
advertisement
Manufacturer No:
SMI6-15-K-P5
HK JDW NO:
193-SMI6-15-K-P5
Step5Bar-code shipping tag
SMI6-15-K-P5
    Select All
  • Weight
    69.399633g
  • Connector Type
    Plug
  • Max Operating Temperature
    40°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Approval Agency
    CCC, CE, GS, PSE, RCM, cULus
  • Max Output Current
    400mA
  • Polarity
    Positive
  • Power Dissipation-Max
    6W
  • Voltage - Output
    15V
  • Cord Length
    1.52908m
  • Height
    29.972mm
  • Length
    64.008mm
  • Width
    40.386mm