  • SMCM090805-801T
SMCM090805-801T
advertisement
Manufacturer No:
SMCM090805-801T
HK JDW NO:
15980-SMCM090805-801T
Description:
800Ω@100MHz 20mΩ 80V 2 3.5A 500V@AC,5secs SMD,9.0x8.0x5.0mm Common Mode Filters ROHS