  • SMCM090805-102T
SMCM090805-102T
advertisement
Manufacturer No:
SMCM090805-102T
Manufacturer:
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
HK JDW NO:
15980-SMCM090805-102T
Package:
Datasheet:
Description:
1kΩ@100MHz 50mΩ 80V 2 2.5A 500V@AC,3secs SMD,9.0x8.0x5.0mm Common Mode Filters ROHS