  • SMCM090805-501T
SMCM090805-501T
advertisement
Manufacturer No:
SMCM090805-501T
HK JDW NO:
15980-SMCM090805-501T
Description:
500Ω@100MHz 10mΩ 80V 2 5A 500V@AC,4secs SMD,9.0x8.0x5.0mm Common Mode Filters ROHS