  • SLF7032T-3R3M1R9-2
SLF7032T-3R3M1R9-2
advertisement
Manufacturer No:
SLF7032T-3R3M1R9-2
HK JDW NO:
769-SLF7032T-3R3M1R9-2
Step5Bar-code shipping tag
SLF7032T-3R3M1R9-2
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 1 month ago)
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    SLF
  • Published
    1999
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.276W 7.00mmx7.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Pbfree Code
    no
  • Part Status
    Obsolete
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    1.9A
  • Case Code (Metric)
    7032
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    27.6mOhm Max
  • Max DC Current
    1.9A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height
    3.2004mm
  • Height Seated (Max)
    0.134 3.40mm