  • SK-GEN4-70DT-SB-AR
SK-GEN4-70DT-SB-AR
advertisement
Manufacturer No:
SK-GEN4-70DT-SB-AR
HK JDW NO:
3-SK-GEN4-70DT-SB-AR
Package:
Description:
DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Step5Bar-code shipping tag
SK-GEN4-70DT-SB-AR
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Interface
    Parallel/Serial
  • Viewing Area
    154.00mm W x 85.92mm H
    LED - White
  • Touchscreen
    Resistive
  • Dot Pixels
    800 x 480 (WVGA)
  • Diagonal Screen Size
    7 177.80mm
  • Dot Pitch
    0.19mm Wx0.18mm H