  • GEN4-ULCD-50D-SB
GEN4-ULCD-50D-SB
advertisement
Manufacturer No:
GEN4-ULCD-50D-SB
HK JDW NO:
3-GEN4-ULCD-50D-SB
Package:
Datasheet:
GEN4-ULCD-50D-SB
Description:
DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Step5Bar-code shipping tag
GEN4-ULCD-50D-SB
  • Interface
    Parallel/Serial
  • Viewing Area
    108.00mm W x 64.80mm H
  • Dot Pixels
    800 x 480 (WVGA)
  • Diagonal Screen Size
    5 127.00mm
  • Dot Pitch
    0.14mm Wx0.14mm H