  • SIP21101DR-33-E3
SIP21101DR-33-E3
advertisement
Manufacturer No:
SIP21101DR-33-E3
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-SIP21101DR-33-E3
Package:
SC
Datasheet:
Description:
Fixed PMIC SC
Quantity:
In Stock : 54430
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
SIP21101DR-33-E3
  • Package / Case
    SC
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Power Dissipation-Max
    384mW
  • Current - Output
    300mA
  • Voltage - Output
    3.3V
  • Min Input Voltage
    2V
  • Max Input Voltage
    6V