  • SI91846DT-33-T1
SI91846DT-33-T1
advertisement
Manufacturer No:
SI91846DT-33-T1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-SI91846DT-33-T1
Package:
TSOT
Datasheet:
SI91846DT-33-T1
Description:
Fixed PMIC TSOT
Quantity:
In Stock : 14140
Step5Bar-code shipping tag
SI91846DT-33-T1
  • Package / Case
    TSOT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
    Fixed
  • Max Output Current
    300mA
  • Polarity
    Positive
  • Power Dissipation
    440mW
  • Accuracy
    1.5 %
  • Voltage - Output
    3.3V
  • Min Input Voltage
    2V
  • Max Input Voltage
    6V