  • SFR25H0002201JZZ0H
SFR25H0002201JZZ0H
advertisement
Manufacturer No:
SFR25H0002201JZZ0H
Manufacturer:
Vishay / BCcomponents
HK JDW NO:
886-SFR25H0002201JZZ0H
Package:
Conformal
Description:
Through Hole 2.2kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
SFR25H0002201JZZ0H
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7.5mm