  • SFBCL2000153MX1
SFBCL2000153MX1
advertisement
Manufacturer No:
SFBCL2000153MX1
Manufacturer:
Knowles Syfer
HK JDW NO:
419-SFBCL2000153MX1
Package:
Axial, Bushing
Datasheet:
SFBCL2000153MX1
Description:
CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
SFBCL2000153MX1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Voltage - Rated
    200V
  • Additional Feature
    C-TYPE CIRCUIT
  • Capacitance
    0.015μF
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    0.5 µH
  • Current
    10A
  • Filter Type
    DATA LINE FILTER
  • Thread Size
    8-32
  • Output Impedance
    50Ohm Ω
  • Insertion Loss (Max)
    66 dB
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mounting Type
    PANEL MOUNT
  • Package / Case
    Axial, Bushing
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2014
  • Series
    SFBC
  • Size / Dimension
    0.187Diax0.362L 4.75mmx9.20mm
  • Tolerance
    ±20%