  • 2450-000-X5U0-102PLF
2450-000-X5U0-102PLF
advertisement
Manufacturer No:
2450-000-X5U0-102PLF
HK JDW NO:
221-2450-000-X5U0-102PLF
Package:
Axial, Discoidal - 1 Notched lead
Datasheet:
Description:
CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
2450-000-X5U0-102PLF
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    2450
  • Size / Dimension
    0.281Diax0.186L 7.14mmx4.72mm
  • Tolerance
    0% +100%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Temperature Coefficient
    X5U
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    1000pF
  • Voltage
    500V
  • Current
    20A
  • Length
    4.7244mm