  • SCAP,PBLS-3.4/27
SCAP,PBLS-3.4/27
advertisement
Manufacturer No:
SCAP,PBLS-3.4/27
HK JDW NO:
783-SCAP,PBLS-3.4/27
Package:
Module, Wire Leads
Datasheet:
Description:
CAP 3.4F 27V UCAP PACK
Step5Bar-code shipping tag
SCAP,PBLS-3.4/27
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    Module, Wire Leads
  • Operating Temperature
    -40°C~65°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    PBLS
  • Size / Dimension
    2.047Lx1.063W 52.00mmx27.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Wire Leads with Connector
  • Voltage - Rated
    27V
  • Capacitance
    3.4F
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    260mOhm
  • Lifetime @ Temp
    1000 Hrs @ 65°C
  • Height Seated (Max)
    2.598 66.00mm