  • S8BA-24D24D480SBF
S8BA-24D24D480SBF
advertisement
Manufacturer No:
S8BA-24D24D480SBF
HK JDW NO:
607-S8BA-24D24D480SBF
Description:
BATT BACKUP 24VDC 480W W/O BATT
Step5Bar-code shipping tag
S8BA-24D24D480SBF
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Size / Dimension
    4.386Lx1.732W 111.40mmx44.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Output
    24V
  • Power - Rated
    480W
  • Height
    4.882 124.00mm