  • S8BA-24D24D480LF
S8BA-24D24D480LF
advertisement
Manufacturer No:
S8BA-24D24D480LF
HK JDW NO:
607-S8BA-24D24D480LF
Description:
DIN RAIL UPS 480W 24VDC
Step5Bar-code shipping tag
S8BA-24D24D480LF
  • Factory Lead Time
    2 Weeks
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    10.630Lx3.937W 270.00mmx100.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Voltage - Output
    24V
  • Form
    Din Rail
  • Cord Length
    5' 1.52m
  • Power - Rated
    480W
  • AC Outlets
    1 (UPS)
  • Height
    3.937 100.00mm