  • S1DXM-A4C60M-AC120V
S1DXM-A4C60M-AC120V
advertisement
Manufacturer No:
S1DXM-A4C60M-AC120V
HK JDW NO:
590-S1DXM-A4C60M-AC120V
Step5Bar-code shipping tag
S1DXM-A4C60M-AC120V
  • Voltage - Supply
    100V~120VAC
  • Circuit
    4PDT (4 Form C)
  • Contact Rating @ Voltage
    5A @ 250VAC