  • RWR82N22R0FSBSL
RWR82N22R0FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RWR82N22R0FSBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RWR82N22R0FSBSL
Description:
22Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RWR82N22R0FSBSL
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    22Ohm
  • Power Rating
    2W
  • Lead Length
    38.1mm