  • RW70U5R11FS73
RW70U5R11FS73
advertisement
Manufacturer No:
RW70U5R11FS73
HK JDW NO:
866-RW70U5R11FS73
Datasheet:
RW70U5R11FS73
Step5Bar-code shipping tag
RW70U5R11FS73
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    5.11Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm