  • RSGD6016GGVD210
RSGD6016GGVD210
advertisement
Manufacturer No:
RSGD6016GGVD210
Manufacturer:
Carlo Gavazzi Inc.
HK JDW NO:
144-RSGD6016GGVD210
Package:
Datasheet:
RSGD6016GGVD210
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RSGD6016GGVD210
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -20°C~60°C
  • Series
    RSGD
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Module
  • Voltage - Supply
    187V~660VAC
  • Current - Output
    16A
  • Voltage - Load
    220V~600V