  • RSWT4016E0V10
RSWT4016E0V10
advertisement
Manufacturer No:
RSWT4016E0V10
Manufacturer:
Carlo Gavazzi Inc.
HK JDW NO:
144-RSWT4016E0V10
Package:
Datasheet:
RSWT4016E0V10
Description:
3PH SSR 220-400V 16A I/P+O/L
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RSWT4016E0V10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -20°C~60°C
  • Series
    RSWT
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Module
  • Voltage - Supply
    220V~400VAC
  • Current - Output
    16A
  • Voltage - Load
    220V~400V