  • ROX5SSJ11K
ROX5SSJ11K
advertisement
Manufacturer No:
ROX5SSJ11K
HK JDW NO:
792-ROX5SSJ11K
Description:
11kOhm, 5W, Metal Oxide Film,
Quantity:
In Stock : 3662
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ROX5SSJ11K
  • Factory Lead Time
    51 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Series
    ROX, Neohm
  • Size / Dimension
    0.256Diax0.689L 6.50mmx17.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±350ppm/°C
  • Resistance
    11kOhm
  • Power (Watts)
    5W