  • ROX200500MFHF5T
ROX200500MFHF5T
advertisement
Manufacturer No:
ROX200500MFHF5T
Manufacturer:
Vishay Dale
HK JDW NO:
873-ROX200500MFHF5T
Datasheet:
ROX200500MFHF5T
Description:
500MOhms, 6W, Metal Oxide Film,
Step5Bar-code shipping tag
ROX200500MFHF5T
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~230°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ROX
  • Size / Dimension
    0.310Diax2.050L 7.87mmx52.07mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    500MOhms
  • Power (Watts)
    6W