  • RNR70E1540FMRSL
RNR70E1540FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1540FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR70E1540FMRSL
Description:
1.54kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1540FMRSL
  • Resistance
    1.54kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm