  • RNR70C6261DMM774
RNR70C6261DMM774
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C6261DMM774
HK JDW NO:
866-RNR70C6261DMM774
Description:
6.26kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C6261DMM774
  • Resistance
    6.26kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm