  • RNR70C1471FPM77
RNR70C1471FPM77
advertisement
Manufacturer No:
RNR70C1471FPM77
HK JDW NO:
866-RNR70C1471FPM77
Package:
Conformal
Step5Bar-code shipping tag
RNR70C1471FPM77
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    1.47kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Film
  • Power Rating
    750mW
  • Military Standard
    MIL-PRF-55182
  • Lead Length
    38.1mm
  • Diameter
    6.35mm
  • Length
    23.85mm