  • RNR65E4641FMBSL
RNR65E4641FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E4641FMBSL
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR65E4641FMBSL
Description:
4.64kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E4641FMBSL
  • Resistance
    4.64kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm