  • RNR60E75R0BMRSL
RNR60E75R0BMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E75R0BMRSL
HK JDW NO:
866-RNR60E75R0BMRSL
Description:
75Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E75R0BMRSL
  • Resistance
    75Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm