  • RNR60E4991BRBSL
RNR60E4991BRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E4991BRBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E4991BRBSL
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E4991BRBSL
  • Resistance
    4.99kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm