  • RNR57E3831FSBSL1
RNR57E3831FSBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E3831FSBSL1
HK JDW NO:
866-RNR57E3831FSBSL1
Package:
Datasheet:
Description:
3.83kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E3831FSBSL1
  • Resistance
    3.83kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm