  • RNR57E1743FPBSL1
RNR57E1743FPBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57E1743FPBSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR57E1743FPBSL1
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR57E1743FPBSL1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.74kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm