  • RNR57C4320FPRSL
RNR57C4320FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C4320FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C4320FPRSL
Description:
4.32kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C4320FPRSL
  • Resistance
    4.32kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm