  • RNR55E4221BRRSL
RNR55E4221BRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4221BRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E4221BRRSL
Description:
4.22kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4221BRRSL
  • Resistance
    4.22kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm