  • RNR60C10R7FRRSL1
RNR60C10R7FRRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60C10R7FRRSL1
HK JDW NO:
866-RNR60C10R7FRRSL1
Description:
10.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60C10R7FRRSL1
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    10.7Ohm
  • Power Rating
    250mW
  • Length
    8.89mm
  • Width
    2.46mm