  • RNR55E1433BRBSL65
RNR55E1433BRBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1433BRBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E1433BRBSL65
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1433BRBSL65
  • Resistance
    143kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm